Ráj nehtů akrylový prášek Neon Yellow 5 g

barevný Akrylový prášek 5g - NEON yellow Prémiový barevný akrylový prášek určený pro modeláž akrylových nehtů. Modeláž probíhá spojením akrylového prášku a akrylového liquidu...
Garantovaný nákup z Ráj nehtů

Top nabídka

• Opravím sama kdykoliv
  • , zakoupeno v Ráj nehtů

Měla jsem objednany akrylovy prášek bohužel došel gel , ale použila jsem jej a jsem spokojena není žádny rozdíl ,pracuje se sním velice dobře. Doporučuji.

barevný Akrylový prášek 5g - NEON yellow

Prémiový barevný akrylový prášek určený pro modeláž akrylových nehtů. Modeláž probíhá spojením akrylového prášku a akrylového liquidu. Výsledkem jsou velmi stabilní a odolné nehty.

Použití:

• Povrch přírodního nehtu lehce zdrsníme pilníkem, nehet očistíme čističem a aplikujeme Primer, který necháme zaschnout.
  • Do skleněné mističky nalijeme trochu akryl liquidu.
  • Štětec namočíme do akrylové kapaliny, přebytečnou tekutinu je možno otřít do papírové utěrky.
  • Mokrý štětec ponoříme do akrylového prášku.
  • Vytvoří se nám pasta, kterou nanášíme na nehet. Za pomoci štětce modelujeme a necháme vytvrdit.
  • Povrch nehtu zahladíme pilníkem a nehty vytvarujeme do požadovaného tvaru.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta75 Kč98 % • 2 772 recenzíDalší informace

• Opravím sama kdykoliv